Úterý, 25 únor 2020
 
 
Vítáme Vás na stránkách společnosti FITE a.s.
 
  Domů arrow Profil arrow Politika jakosti  
Hlavní nabídka
Domů
Profil
Báňské technologie
Ekologie
Ekoinženýring
F-club
ODPADY 21
Kontakty
Politika jakosti Tisk E-mail
Napsal Administrator   
Ilustrační obrázekHlavním cílem činnosti naší firmy FITE a.s. je spokojenost zákazníků s našimi výrobky a službami při trvalém zvyšování péče o životní prostředí. Vedení společnosti přijalo závazek trvalého zvyšování jakosti svých výrobků a poskytovaných služeb. Toho dosahujeme za aktivní účasti všech zaměstnanců, z nichž každý se podílí podle svých možností na nepřetržitém rozvoji. Firma chce být solidním a spolehlivým obchodním partnerem i zaměstnavatelem, na kterého se může každý s důvěrou obrátit. Dobré jméno FITE a.s. je nebytným předpokladem trvalé prosperity, a proto se musí chránit.

Naše heslo:„Společný úspěch”

Plně si uvědomujeme, že jsme na svých zákaznících závislí, a proto musíme plnit nejen jejich požadavky, ale snažit se i překonávat jejich očekávání. Klademe důraz na zákaznický přístup dlouhodobou spolupráci a vzájemnou důvěru.
Kromě dobrých vztahů se zákazníky vyhledáváme a rozvíjíme i dlouhodobě dobré vztahy s našimi ostatními obchodními partnery s cílem vytvářet strategická uskupení k získávání konkurenčních výhod.
Naše firma musí být pro naše zaměstnance dobrým zázemím.Samozřejmostí je dobré pracovní prostředí na všech úrovních. Naše zaměstnance vybavujeme potřebnými zdroji a svobodou rozhodování v rámci jejich pravomocí, čímž se umožní plné využití jejich schopností v co největší prospěch naší společnosti a především našich zákazníků.
Jasně preferujeme dlouhodobé cíle a vize před krátkodobými. Proto si uvědomujeme, že realizace naší politiky jakosti je dlouhodobý proces, kde se očekávané výsledky nemohou dostavit ihned. Odmítáme aktivity, které mohou přinést jednorázově vysoké zisky, ale z dlouhodobého pohledu nejsou pro zákazníka a tedy ani pro naší firmu prospěšné.
Firma FITE a.s. je zapojena do řady regionálních aktivit a podporuje rozvoj Moravskoslezského kraje, jehož je nedílnou součástí. Je aktivním členem Hospodářské komory ČR a členem Sdružení pro obnovu a rozvoj Severní Moravy a Slezska s personálním zastoupením ve vrcholných orgánech.

Orientace jakosti na zakazníka:


„Společnost je partnerem svých zákazníků, které se snaží dokonale poznat tak, aby mohla plnit jejich požadavky, k tomu uplatňuje trvalý zakáznický přístup.“

Hlavní zásady společnosti FITE:

  • dobré jméno společnosti FITE je jeho nejcennější hodnotou a musí být takto chráněno všemi zaměstnanci,
  • společnost preferuje trvalou prosperitu uplatňováním vlastního know-how jeho neustálým rozvojem při uplatňování politiky jakosti a péčí o životní prostředí
  • udržovat v Moravskoslezském regionu, ale i v širším prostoru dobré jméno společnosti FITE a.s. a aktivně se podílet na tvorbě a realizaci regionálních rozvojových programů ve spolupráci s významnými partnery
  • rozvoj tvorby ochrany životního prostředí a systému environmentálního managamentu.

V Ostravě, 15.9.2002
Ing. Pavel Bartoš
předseda představenstva
a generální ředitel
 

FITE a.s.
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném krajským soudem v Ostravě, oddíl B, vložka 713. IČO:47674938,
DIČ:CZ47674938,
Bankovní spojení:
č.ú.:1015027016/5500

Adresa:
Výstavní 2224/8
709 51 Ostrava-Mariánské Hory
Tel.:+420/597479111
Fax:+420/596632614
Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Další kontakty

© FITE a.s.2007
Tato stránka byla vytvořena na systému CMS Joomla!Open Source